Hakkımızda

2000 yılında ayak bastığımız sektörde, ikinci el eşya pazarını çok daha hareketli hale getirdik. İnsanların evinde kullanıp atmaya kıyamadığı pek çok değerli eşyanın, maddi olarak da değerlenmesi çok önemli bir gereklilik. Özellikle koltuk takımı, kanepe, çekyat, yatak odası, TV ünitesi, vestiyer, genç odası ve çocuk odası gibi mobilya alternatiflerini tekrardan bu sektöre kazandırmış durumdayız. Özellikle de eşya satmak ve bununla beraber belli oranda para kazanmak isteyen insanlar için, doğru adres olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hatta kurutma makinesi gibi beyaz eşyaların bu pazarda önemli bir değeri var. Pek çok kişinin eşyalarını satın alıyoruz hatta uzman elemanlarımız ve araçlarımızla birlikte eşyaları yerinden alıyoruz. Hareketli bir pazar yapısı oluşturduğumuz gibi, insanlara para kazanma konusunda fırsatlar sağlamaya devam ediyoruz. Özellikle de bu saymış olduğumuz eşyaların yanı sıra, televizyon modelleri konusunda geniş bir katalog oluşturmuş durumdayız. Evinizde bulunan ve artık kullanmak istemediğimiz pek çok eşyanın çalışır ve kullanışlı durumda olması sizin için bir avantaj olacaktır. Eşyalarını satmak isteyen ve bunun avantajını görmek isteyen çok sayıda insan için önemli projelerimiz bulunmaktadır.

Maddi manevi destek dediğimiz projeler ile birlikte, ikinci el eşya sektörünün çok daha güvenilir ve avantajlı bir sektör haline getirmiş durumdayız. Bazı durumlarda, insan eşyaları kullanmasa bile atmak bile başlı başına büyük bir sorun olabilir. Oysa deneyimli ekipler ve araçlarımız ile beraber, eşyaları yerinden alıp size çok büyük kolaylıklar sağlamak durumundayız. Eşyaları yerinden aldığımız gibi, para kazanma noktasında yine sizin gibi müşterilere ekstra sayılacak hizmetler sunuyoruz. Donanımlı, bilinçli ve kabiliyetli eleman kadrosunun yanı sıra, burada verdiğimiz hizmetler nazarında yine her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Yılların tecrübesi ve olağanüstü deneyim ile birlikte, ikinci el eşya alım satım sektörüne çok büyük destek sormuş durumdayız. Bu muazzam pazarın cazip fırsatlarından faydalanmak isterseniz, firmamız görevini her zaman yerine eksiksiz getiren firma olarak hazır olacaktır.

Vizyonumuz

Çalışma kapasitesi bunu takip eden süreçte, müşteri memnuniyeti projesi ile beraber insanların hayal etmekte zorlandığı kaliteli bir hizmet hazırlamış durumdayız. Yıllardan beri bize insanların sadece bir telefon açması bile yeterli oldu. Güvenilir adres ve birbirine tavsiye edilen referans yüksek bir noktada gerçekten çok sayıda müşteri için çıkış noktası olmuş durumdayız. Eşyalardan kurtulmak hatta kurtulduğunuz eşyalardan belli oranda para kazanmak istediğinizde, firmamız her zaman güvenilir adres olmuştur. Sadece bir telefonun yeterli olduğu koşullarda ilerleyen dönemlerde müşterilerimiz için yine umut olmaya devam edeceğiz. Sürümden kazanan ve uygun fiyatlarla müşterilerine güven veren firma olarak, ikinci el eşya alım satım sektörünü belli bir noktaya getirmek her zaman bizim görevlerimiz arasında yer aldı.

Misyonumuz

sektörel kazandırdığımız canlılık ile beraber yıllardan beri insanların bu konuda güvendiği kritik nokta olmuş durumdayız. Yükleme-boşaltma ve taşıma konusundaki becerikli elemanların yanı sıra, eşyalara hak ettiği değeri verme konusunda yine çok önemli çalışmalar yaptık. Kısaca bize güvenen insanları hiçbir zaman hak etmediği muamele ile karşı karşıya bırakmadık. Bizi arayıp bu hizmetlerden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

 

No tags for this post.